CAMPİNG PARADİES AİLE TESİSİ

Cennet aile turizm dinlenme tesisi Bozdoğan köyü Anamur Mamure kalenin batısında denize sıfır değerli halkımıza açılmıştır. Bu cennet kampında Bağdat hurması, muz, palmie, rengarenk gül ve çeşitli çiçekler mevcuttur.

Bu cennet kampı bol güneşli, zengin tarihi mirası, doğal güzellikleri tertemiz ve ılık denizi, ince kumlu plajları, dünyada nesli tükenmek te olan caretta cinsi deniz kaplumbağaları ve Akdeniz foklarının barındığı ıssız kıyı şeridiyle ideal bir turizm cennetidir.

Nisan - Kasım ayları arasındadır. 36. paralele yakınlığı ve coğrafi konumu nedeniyle oluşan mikroklima özelliği sayesinde Anamur'da sıkça tropik ve subtropik iklim meyveleri olan muz, avakado, hurma kahve ağaçları, kiwi, ananas ve her çeşit portakal ağaçları görmeniz mümkündür.

Ailenizin dinlenmesi ve ideal bir yaz tatili için cennet kampını gelip görmenizi tavsiye edilir. ve sizinde memnun kalacağınıza inanıyoruz.

cennet aile dinlenme tesisi 4.000 metrekare tesis, şemsiye restaurant çadır karavan ve günü birlik kamp turistlerin ve halkımızn dikkatini çeken Camping Paradies KİRALIK ve SATILIKTIR.

Kampın her tarafı gerçek bir cennet gibi dört bir yanı ve kampın iç kısmı çim ve yeşillik yaprağı dökmeyen kıymetli ağaçlarla yaz ve kışları yemyeşil doğa güzellikleri ile 1000 adet yenilen hurma ağacı ve her ağaçtan 200 - 250 kg Bağdat hurması, fıstık çamı, çeşitli japon gülü, cennet gülü, dünyadan her çeşit kıymetli ağaç vardır. Görmenize değer planı projesi Avrupa sistemidir.

Yeraltı su, elektrik döşenmiş olup son model bir aile dinlenme kampıdır. Deniz ve plajı çok temiz olup deniz tabanı derin olmadığından yüzmeyi öğrenmek için ideal olup ince kumu ve denizi romatizma ve kireçlenmeye çok faydalıdır. Denizi ılık sahili geniş bir kamptır.

ADRESS: Mamure kale ANAMUR / TURKEY TEL: +0090 324 827 17 75   GSM +0090 535 290 45 35

E-Posta info@anamur.gen.tr  -   -   anamur@anamur.gen.tr

Web Site: www.anamur.gen.tr

www.anamur.gen.tr/campingparadies